TAJP334K050SNJ
MFR.Part #
TAJP334K050SNJ
JLCPCB Part #
C5793811
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 17Ω 330nF 500nA 50V ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS