THJC336K016AJS
MFR.Part #
THJC336K016AJS
JLCPCB Part #
C1961889
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 1.5Ω@100kHz 16V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS