TBJA475K016CBSB0024
MFR.Part #
TBJA475K016CBSB0024
JLCPCB Part #
C6279812
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 752nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors