TCJT685M025R0100E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJT685M025R0100E
JLCPCB Part #
C2159189
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 17uA 25V 500mA@100kHz 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS