CWR19JH106KBEA
MFR.Part #
CWR19JH106KBEA
JLCPCB Part #
C6497322
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 2uA 5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors