TCJA685M025R0150E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJA685M025R0150E
JLCPCB Part #
C2158833
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 17uA 25V 400mA@100kHz 6.8uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS