TCJT476M006R0055E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJT476M006R0055E
JLCPCB Part #
C2158932
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 47uF 55mΩ@100kHz 6.3V 600mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS