TLJT157M004R0800
MFR.Part #
TLJT157M004R0800
JLCPCB Part #
C1959860
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150uF 4V 800mΩ ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS