TBJD685M035CBLB0923
MFR.Part #
TBJD685M035CBLB0923
JLCPCB Part #
C7067411
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.38uA 35V 6.8uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS