TCJT336M006R0150E
MFR.Part #
TCJT336M006R0150E
JLCPCB Part #
C2159225
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 19.8uA 33uF 400mA@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS