TCJT226M006R0150E
MFR.Part #
TCJT226M006R0150E
JLCPCB Part #
C2159206
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 13.2uA 150mΩ@100kHz 22uF 400mA@100kHz 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS