TBJC106M016CRSZ0000
MFR.Part #
TBJC106M016CRSZ0000
JLCPCB Part #
C7399280
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 2.5Ω ±20% 2312 Tantalum Capacitors