TACR685M010R
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TACR685M010R
JLCPCB Part #
C5975543
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 5Ω 6.8uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS