TCJE336M035R0055
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJE336M035R0055
Description
-55℃~+125℃ 115.5uA 33uF 35V 55mΩ@100kHz 900mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS