CWR11MC104KCB\W
MFR.Part #
CWR11MC104KCB\W
JLCPCB Part #
C5609040
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 100nF 24Ω 35V 500nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors