TCJD477M002R0050E
MFR.Part #
TCJD477M002R0050E
Description
-55℃~+125℃ 117.5uA 2.5V 470uF 50mΩ@100kHz 900mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS