TRJA335K016R3500
MFR.Part #
TRJA335K016R3500
JLCPCB Part #
C6289881
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 3.5Ω 400nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS