TCJD477M002R0040E
MFR.Part #
TCJD477M002R0040E
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 117.5uA 2.5V 40mΩ@100kHz 470uF ±20% - Tantalum Capacitors ROHS