TCJD475M075R0150E
MFR.Part #
TCJD475M075R0150E
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ@100kHz 35.3uA 4.7uF 500mA@100kHz 75V ±20% - Tantalum Capacitors ROHS