TCJB475M025R0150E
MFR.Part #
TCJB475M025R0150E
JLCPCB Part #
C2158763
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 150mΩ@100kHz 25V 4.7uF 400mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS