CWR29FC226KBEA\TR13
MFR.Part #
CWR29FC226KBEA\TR13
JLCPCB Part #
C6152196
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 22uF 3uA 600mΩ ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors