TCJC475M063R0200
MFR.Part #
TCJC475M063R0200
JLCPCB Part #
C5797438
Package
2312
Description
-55℃~+105℃ 200mΩ@100kHz 4.7uF 63V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS