TPSC686K006T0200
MFR.Part #
TPSC686K006T0200
JLCPCB Part #
C5966475
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 6.3V 68uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS