TCJC475M063R0200E
MFR.Part #
TCJC475M063R0200E
JLCPCB Part #
C2159138
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 200mΩ@100kHz 29.6uA 4.7uF 400mA@100kHz 63V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS