TBJB685K010CRSB0H00
MFR.Part #
TBJB685K010CRSB0H00
JLCPCB Part #
C6278884
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF 680nA ±10% 1210 Tantalum Capacitors