TCJC107M006R0100E
MFR.Part #
TCJC107M006R0100E
JLCPCB Part #
C1870826
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 100uF 6.3V 600mA@100kHz 60uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS