TCJA107M006R0150E
MFR.Part #
TCJA107M006R0150E
JLCPCB Part #
C2158907
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ@100kHz 400mA@100kHz 6.3V 60uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS