TCJB475M035R0200E
MFR.Part #
TCJB475M035R0200E
JLCPCB Part #
C2158392
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16.5uA 200mΩ@100kHz 35V 4.7uF 400mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS