TCJB475M025R0100E
MFR.Part #
TCJB475M025R0100E
JLCPCB Part #
C2159426
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 11.8uA 25V 4.7uF 500mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS