TCJB335M035R0200E
MFR.Part #
TCJB335M035R0200E
JLCPCB Part #
C2159989
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 200mΩ@100kHz 3.3uF 35V 400mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS