CWR29FH106KBEB\W
MFR.Part #
CWR29FH106KBEB\W
JLCPCB Part #
C6152243
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1uA 1Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors