THJA104M035RJN
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJA104M035RJN
JLCPCB Part #
C1960697
Package
1206
Description
-55℃~+175℃ 100nF 24Ω@100kHz 35V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS