293D685X9020B2TE3
MFR.Part #
293D685X9020B2TE3
JLCPCB Part #
C4984371
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 20V 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS