TCJB337M002R0045E
MFR.Part #
TCJB337M002R0045E
JLCPCB Part #
C2158899
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 45mΩ@100kHz 800mA@100kHz 82.5uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS