TCJB337M002R0070E
MFR.Part #
TCJB337M002R0070E
JLCPCB Part #
C2160973
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 330uF 600mA@100kHz 70mΩ@100kHz 82.5uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS