TCJB156M025R0100E
MFR.Part #
TCJB156M025R0100E
JLCPCB Part #
C2158767
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 15uF 25V 37.5uA 900mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS