TCJB106M025R0100E
MFR.Part #
TCJB106M025R0100E
JLCPCB Part #
C2158891
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10uF 25V 25uA 500mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS