TBJA475K016CBSZ0000
MFR.Part #
TBJA475K016CBSZ0000
JLCPCB Part #
C7120318
Description
-55℃~+125℃ 16V 4.7uF 4Ω 752nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors