TCJB106M025R0150E
MFR.Part #
TCJB106M025R0150E
JLCPCB Part #
C2158285
Description
-55℃~+125℃ 10uF 150mΩ@100kHz 25V 25uA 400mA@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS