TCJB155M035R0200
MFR.Part #
TCJB155M035R0200
JLCPCB Part #
C2159249
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 200mΩ@100kHz 35V 400mA@100kHz 5.3uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS