TCJC156M035R0200
MFR.Part #
TCJC156M035R0200
JLCPCB Part #
C2158540
Description
-55℃~+125℃ 15uF 200mΩ@100kHz 35V 400mA@100kHz 52.5uA ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS