CKR08BX125KM
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CKR08BX125KM
JLCPCB Part #
C1138587
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.2uF 5.08mm 50V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded