TCJB155M035R0200E
MFR.Part #
TCJB155M035R0200E
JLCPCB Part #
C2159261
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 200mΩ@100kHz 35V 400mA@100kHz 5.3uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS