TCJB106M016R0100E
MFR.Part #
TCJB106M016R0100E
JLCPCB Part #
C5797430
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 10uF 16V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS