TRJB106K016R0800
MFR.Part #
TRJB106K016R0800
JLCPCB Part #
C1956814
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 800mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS