TCJB105M050R0300E
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCJB105M050R0300E
JLCPCB Part #
C2158351
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1uF 300mA@100kHz 300mΩ@100kHz 50V 5uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS