T520T156M006AHE100
MFR.Part #
T520T156M006AHE100
JLCPCB Part #
C2159188
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 100mΩ@100kHz 15uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors