CWR09KB225KCA
MFR.Part #
CWR09KB225KCA
JLCPCB Part #
C6146995
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1uA 2.2uF 25V 3.5Ω ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors ROHS