TCJB155M050R0300E
MFR.Part #
TCJB155M050R0300E
JLCPCB Part #
C2158302
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5uF 300mA@100kHz 300mΩ@100kHz 50V 7.5uA ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS