TBJE477K006LRSB0800
MFR.Part #
TBJE477K006LRSB0800
JLCPCB Part #
C6551537
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 470uF 50mΩ 6V ±10% 2917 Tantalum Capacitors